You are here

Cyklotrek podzim 2013

Podzimní cyklotrek okolím Mělníka proběhl v sobotu 5. října 2013. Start a cíl byly, jak je pro podzim již skoro tradicí, v areálu městského koupaliště Mšeno.

Výsledky a podklady najdete v tabulce.

Cyklotreku se účastnilo celkem 242 lidí v 99 skupinách - 24 skupin Chrtů a 75 skupin Romantiků. Přihlášeno bylo 306 lidí, účast byla nakonec tradičně nižší (nemoci, zima...). Pořadí jsme hodnotili jen v kategorii Chrtů, u Romantiků je sice pořadí na webových stránkách, výsledky v cíli jsme ale nevyhlašovali. Další 3 skupiny, odměněné cenami, jsme vylosovali.

Počet účastníků byl omezen (stanovený cíl byl 300, předškolní děti v to nepočítaje), z kapacitních důvodů a kvůli splnění požadavků Správy CHKO Kokořínsko bude nutné podobný limit zachovat i do budoucna. Pokud chcete být včas informování o termínu dalšího Cyklotreku a dosud vám nechodí naše pozvánky, pošlete nám e-mail s žádostí o jejich zasílání.

Poděkování

Jsem rád, že se nám opět podařilo dát dohromady partu nadšenců, kteří byli ochotni obětovat přípravě a pořádání akce svůj vzácný volný čas. Během celého dne o vás pečovali:

• Michal Klipec (plus značení a úklid stanovišť)
  • Karel Rys (plus značení a úklid stanovišť)
  • Dominik Bušek
  • Marie Cotiová
  • Eliška Dufková (včetně sběru stanovišť)